• +48 22 758 13 20

Serwis bram przemysłowych, montaż bram przemysłowych

Serwis i montaż bram

Doorbau to nie tylko sprzedaż bram. Oferujemy także kompleksowe usługi do których zaliczamy montaż i serwis bram przemysłowych (zarówno gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym). Zajmujemy się także serwisem automatyki do bram wjazdowych oraz szlabanów.

W ramach naszych usług serwisowych wykonujemy przeglądy okresowe oraz bieżące naprawy w zależności od potrzeb naszych klientów. Montaż bram przemysłowych wykonują wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, dzięki czemu nasi klienci są zawsze zadowoleni z jakości naszych usług i polecają nas innym.

Serwis bram przemysłowych
Oprócz montażu bram przemysłowych oferujemy także serwis bram przemysłowych. Wg normy EN 12635, klienci zobowiązani są do zlecenia kontroli i konserwacji bramy osobie o odpowiednich kwalifikacjach. W przypadku niezastosowania się do tych zaleceń istnieje ryzyko skaleczenia, uszkodzenia bramy i wygaśnięcia gwarancji.

Oferujemy serwis bram przemysłowych, zarówno w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym, regulacje oraz naprawy. Nasi specjaliści postarają się o to by Twoja brama działała bez zarzutu bez względu na to czy jest w okresie gwarancji czy też nie. Do napraw wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, by dowiedzieć na temat montażu bram przemysłowych i serwisu. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów od poniedziałku do piątku. Można skontaktować się z nami mailowo lub telefoniczne. Zapraszamy także do siedziby naszej firmy w Warszawie przy Al. Jerozolimskich. Doorbau.