• +48 22 758 13 20

Bramy szybkorolowane, szybkobieżne i segmentowe - Doorbau

Bramy przemysłowe Doorbau


Doorbau oferuje bramy, które sprawdzą się w każdym rodzaju działalności przemysłowej. Oferujemy bramy rolowane, szybkorolowane, segmentowe i szybkobieżne.


Bramy segmentowe
Sprawdzą się wszędzie tam gdzie potrzebujemy więcej przestrzeni. Dzięki temu, że otwierają się pionowo, nie zajmują dodatkowego miejsca po bokach i pod sufitem. Są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Bramy segmentowe dostępne są w wielu kolorach. Można w nich także zastosować elementy z innych materiałów, które nadadzą bramie nowoczesnego wyglądu.


Bramy rolowane
Pozwalają na uzyskanie dodatkowego miejsca zarówno w środku garażu jak i przed nim. Dzięki nim możemy parkować również bezpośrednio przed bramą. Brama rolowana to także idealne rozwiązanie w przypadku pomieszczeń o niestandardowych wymiarach. Można ją zamontować przed lub za otworem. Bramy rolowane dostępne są w różnych kolorach, a także w okleinach drewnopodobnych.


Bramy szybkorolowane
Idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach, w których potrzebne są przegrody pomiędzy pomieszczeniami, a pojazdy transportowe muszą się szybko przemieszczać. Umożliwiają także szybkie i częste otwieranie i zamykanie. Bramy szybkorolowane można zastosować np. w przejazdach pomiędzy halami produkcyjnymi.


Bramy szybkobieżne
Mogą być stosowane zarówno na zewnątrz jak i w środku budynków. Mogą być otwierane poziomo lub pionowo. Zapewniają dobrą przejrzystość i przyczyniają się do optymalizacji procesów zakładowych. Bramy szybkobieżne są doskonałym rozwiązaniem dla przemysłu.