• +48 22 758 13 20

Doorbau Bramy Przemysłowe Szybkobieżne Rolowane Segmentowe

Doorbau sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem specjalistycznych bram dedykowanych dla obiektów przemysłowych. Naszym Klientom – projektantom, firmom wykonawczym, inwestorom, działom utrzymania produkcji – oferujemy:
 
- bramy przemysłowe,
- bramy szybkobieżne,
- bramy segmentowe,
- bramy rolowane,
- bramy wjazdowe,
- bramy pcv,
- montaż bram,
- serwis bram.
 
Proponowane przez nas rozwiązania – w szczególności bramy przemysłowe, bramy szybkobieżne, bramy segmentowe, bramy rolowane oraz bramy wjazdowe– znajdują szerokie zastosowanie w halach i magazynach, centrach logistycznych, galeriach handlowych, supermarketach, zakładach produkcyjnych przemysłu: spożywczego, rolnego, chemicznego, farmaceutycznego, stalowego, w budownictwie wielorodzinnym i wielu innych branżach.
 
Dlaczego warto z nami współpracować ?
Rozumiemy standardowe i nietypowe potrzeby naszych Klientów, dlatego też koncentrujemy się na kompleksowej i profesjonalnej ich obsłudze. Wszystkim służymy pomocą w zakresie doradztwa, logistyki, montażu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Biznes prowadzimy odpowiedzialnie
Na co dzień działamy zgodnie z  zasadami etyki. Dzięki niej jesteśmy postrzegani za uczciwego i stabilnego pracodawcę oraz rzetelnego partnera w biznesie. W Doorbau sp. z o.o. wszyscy podzielamy  zdanie, że sukces naszej firmy uzależniony jest od jakości wypełniania oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Taka filozofia działania stawia przed nami wymagania oferowania produktów i obsługi wyłącznie najwyższej jakości.  Najważniejszym z warunków realizacji w/w zasady jest elastyczne podejście do stale zmieniających się potrzeb klientów. Współpracując z Doorbau zyskujesz odpowiedzialnego Partnera, który opiera swoje działania na pozytywnych relacjach z otoczeniem zewnętrznym i wewnętrznym.

Rozwijając markę Doorbau sp. z o.o. uwzględniamy:
- proponowanie najlepszych rozwiązań z korzyścią dla klienta,
- tworzenie atmosfery zaufania, przejrzystości i rzetelności działań,
- przestrzeganie zasad uczciwej konkurencji,
- badanie satysfakcji klientów i pracowników,
- stałe podnoszenie umiejętności i kompetencji kadry,  
- troskę o systemy zarządzania jakością,
- wzmacnianie wizerunku marki Doorbau jako pożądanego pracodawcy,
- nieustanny rozwój wszystkich naszych produktów (bramy przemysłowe, bramy szybkobieżne, bramy segmentowe, bramy rolowane, bramy wjazdowe, bramy PCV).
 
 
 
Bramy Doorbau
Funkcjonalność. Jakość. Bezpieczeństwo.