• +48 22 758 13 20

Bramy rolowane przemysłowe

Bramy rolowane DOORBAU POLSKA

Bramy rolowane mogą być wykonane w różnych wariantach: płaszcz bramy z profilu jednościankowego, dwuściankowego, ocieplanego, oraz iso/sl do bram szybkobieżnych. Wyposażone mogą być również w profile wentylowane oraz przeszklone.

 

PROFIL 100D

PROFIL 100D
portfolio single project

PROFIL 100D

 

Wysoka stabilność, zdecydowane linie i różnorodność wariantów czynią, iż profil bram rolowanych 100D jest ulubionym klasykiem.

 

Cechy charakterystyczne profilu 100D to między innymi dostosowany krawędziowy profil uszczelniający, badania pod względem izolacji akustycznej i termicznej oraz kuloodporność określonych wersji i posiadanie certyfikatu dla antyterrorystycznej bramy rolowanej w wersji specjalistycznej.

 

Dostępne jako powlekane proszkowo we wszystkich kolorach RAL lub jako powlekane tworzywem sztucznym lub lakierowane systemem ciągłym.

 
Pobierz dane techniczne

Profil 1.1590

portfolio single project

Profil 1.1590

 

Dzięki swojej stabilności i wymiarom profil bram rolowanych 1.1590 jest szczególnie chętnie stosowany przy szerokich bramach rolowanych.

 

Został on tak skonstruowany, aby przy zamkniętej bramie zawias był zakryty, co zapobiega przenikaniu wody. Dzięki temu nadaje się on do stosowania w ekstremalnych warunkach pogodowych, jak np: przy bramach, które muszą funkcjonować na silnym mrozie.

 

Przy zamykaniu bramy rolowanej, zachodzące na siebie spody profili zasłaniają profil znajdujący się poniżej, co zapewnia dodatkową stabilność.

 
Pobierz dane techniczne

Profil ISO-SL

portfolio single project

Profil ISO-SL

 

Dzięki swojej lekko wypukłej wykonanej z PCV wewnętrznej stronie, profil ten porusza się wyjątkowo cicho. Nowatorskie, wykonane z miękkiego PCV taśmy na wypukłej stronie wewnętrznej przyczyniają się do znacznego obniżenia hałasu pracy nawet przy dużych prędkościach otwierania do Vmax=1,7 m/sec.

 

Lekko wypukła wykonana z PCV strona wewnętrzna stanowi barierę termiczną, szczególnie w obszarze przegubów, które dodatkowo są osłonięte miękkim PCV.

 

Profil bram rolowanych do najróżniejszych zastosowań, przy których istotne są krótkie czasy otwierania i zamykania, niski poziom hałasu i dobra izolacja cieplna.

 
Pobierz dane techniczne