• +48 22 758 13 20

Bramy przemysłowe Pruszków, bramy dla przemysłu

Bramy przemysłowe nie mają przed nami tajemnic!


Firma Doorbau oferuje bramy przemysłowe Pruszków, które sprawdzą się w każdej branży. Dzięki różnorodności naszych produktów jesteśmy w stanie dostosować się do wymagań różnych inwestycji. Nasze bramy przemysłowe znajdują zastosowanie m. in. we wszelkiego rodzaju halach, magazynach, centrach handlowych, zakładach produkcyjnych i centrach logistycznych.

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów. Realizujemy zarówno projekty standardowe jak i te nietypowe. Oferujemy nie tylko bramy przemysłowe, ale także doradztwo w zakresie ich wyboru, logistyki, montażu oraz serwisu (gwarancyjnego i pogwarancyjnego). Zatrudniamy doświadczonych montażystów dzięki którym świadczone przez nas usługi są zawsze na najwyższym poziomie.

Projektując nasze bramy przemysłowe wykorzystujemy obecne trendy w projektowaniu i nowoczesne rozwiązania techniczne. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że Twoje bramy dla przemysłu będą służyły Ci przez długie lata. Cały czas poszerzamy naszą ofertę bramy przemysłowe (bramy przemysłowe rolowane, szybkorolowane, segmentowe i szybkobieżne) i śledzimy nowości pojawiające się na rynku.

Nie wiesz jakie bramy dla przemysłu potrzebujesz? Zapoznaj się z opisami naszych bramy Warszawa lub skorzystaj z pomocy naszych specjalistów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!