• +48 22 758 13 20

Bramy magazynowe, bramy techniczne, bramy panorama

Bramy panorama
Wszystkim, którzy potrzebują dostępu do światła dziennego polecamy aluminiowe bramy panorama. Bramy panorama to idealny sposób na doświetlenie pomieszczenia w którym znajduje się brama oraz ekspozycję oferowanych przez nas towarów i usług. Pozwalają one także zmniejszyć zużycie prądu i są wyjątkowo dobrym rozwiązaniem do salonów samochodowych, warsztatów czy myjni.

Bramy PCV
W naszej ofercie posiadamy także bramy z PCV, które idealnie sprawdzą się w magazynach. Bramy z PCV występują w postaci tradycyjnej, a także w formie przezroczystych kurtyn paskowych. To stosunkowo niedrogi rodzaj bramy przemysłowej w porównaniu z jej odpowiednikami wykonanymi z innych materiałów.

Bramy techniczne
Sprawdź oferowane przez nas bramy techniczne i wybierz coś dla siebie. Nasze bramy techniczne dostępne są w różnych odcieniach i posiadają różne właściwości dostosowane do profilu danego zakładu przemysłowego. Część z nich posiada właściwości przeciwpożarowe. Bramy techniczne zapewniają maksymalną ochronę magazynów i zakładów przemysłowych.

Nie wiesz jaki rodzaj bramy najlepiej sprawdzi się w Twoim przedsiębiorstwie? Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów, którzy przedstawią Ci rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojego zakładu. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i odwiedź naszą siedzibę w Warszawie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.