• +48 22 758 13 20

Bramy chłodnicze, bramy aluminiowe

Doorbau - bramy mroźne i bramy chłodnicze

Doorbau to doskonałej jakości bramy magazynowe, która są idealnie dopasowane do profilu naszej działalności. Dotyczy to zarówno sposobu otwierania i funkcjonowania bram jak i ich przeznaczenia. Produkty, które posiadamy nadają się do wykorzystania jako bramy magazynowe, w pomieszczeniach, w których panują nawet bardzo niskie temperatury.


Bramy chłodnicze
Przeznaczone są do wykorzystania w pomieszczeniach, w których temperatura jest niższa niż zazwyczaj, jednak wciąż pozostaje dodatnia (0-5 stopni). Do pomieszczeń, w których temperatura jest ujemna polecamy nasze bramy mroźne. Bramy chłodnicze mogą być lakierowane na różne kolory, a specjalne materiały z których są wykonane sprawiają, że są odporne na niskie temperatury.


Bramy mroźne
Są jeszcze bardziej odporne na działanie niskich temperatur niż bramy chłodnicze, dzięki czemu można stosować je w pomieszczeniach, w których temperatura wynosi mniej niż 0 stopni. Minimalna temperatura, w której możemy zastosować bramy mroźne to ok. -40 stopni.


Bramy aluminiowe
Osoby, które poszukują bram w 100% odpornych na warunki atmosferyczne powinny zdecydować się na bramy aluminiowe. Jest to świetna alternatywa dla bram metalowych i drewnianych. Bramy aluminiowe są lżejsze niż ich odpowiedniki wykonane z innych materiałów, co pozwoli nam zaoszczędzić na siłowniku. Aluminium wpływa również korzystnie na ogólny wygląd bramy – dzięki mniejszej ilości spawanych połączeń.


Bramy magazynowe oferowane przez firmę Doorbau skonstruowano tak, by poziom straty energii został ograniczony do minimum. Wśród naszych usług znajdą Państwo serwis bram przemysłowych